TOTEMY OGÓLNOPOLSKIE

Przed wzięciem udziału w konkursie na drewno zapoznaj się z ulotką doł. do opakowania bądź skonsultuj się z totemem lub farmacełtą.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Witamy na Forum TOTEMY INWAZYJNE

Znajdziecie tu dużo ciekawych informacji o nas samych oraz naszej działalności.

Ponadto będziecie mogli brać udział w konkursach, lub też składać podania na totema wojennego.

Możecie brać też udział w dyskusji na temat nowych rozwiązań które mają zostać wprowadzone na serverach bądź forach.

Polecam też wszystkim zainteresowanym Dział Drewna w którym będziecie mogli znaleść dużo wartościowych rzeczy, lub też po prostu zamówić totem client. Zapraszamy! (shout dostępny jedynie po zalogowaniu!)

awaria

#1 2012-04-17 17:53:02

totemki :P

TOTEM KTORY NIE CHCE SIE LOGOWAC

totem

1.)DLACZEGO CHCESZ ZŁOŻYĆ SKARGE NA TOTEM? Nie składam skargi

2.)CZY TOTEM W JAKIŚ SPOSÓB RANI TWOJE UCZUCIA? Nieee

3.)POD JAKĄ POSTACIĄ WYSTĘPOWAŁ TOTEM? <TOTEM INWAZYJNY, TOTEM LEŚNA OWIECZKA ITP.> Nie wiem ?

4.)DATA ZAOBSERWOWANIA DZIWNEGO ZJAWISKA Dziś

4.) NAJWAŻNIEJSZY PUNKT- CZY ZNASZ SIĘ NA OBRÓBCE DREWNA?- TAK/NIE <JEŚLI TAK NAPISZ JAKIE DREWNO STRUGAŁEŚ?> NIE

Interesuję mnie waszą cziterska działalność na serwerach CS, nie rozumiem po co nie dacie pograć ludziom tylko wbijacie z czitami i psujecie cała gre, mało tego cieszycie się że jesteście w TOP 15, może mi ktoś jasno i inteligentnie wytłuamczyć na czym polega takie zachowanie ? do czego dążycie ? jakie są waszę cele, i nie wciskajcie mi nic o jakiś drzewach tylko racjonalnie wytłumaczcie

 

#2 2012-04-17 18:37:35

TOTEM ANTAGONISTYCZNY

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-28
Posty: 100000027
Punktów :   

Re: totem

Witamy.

Twoje podanie zostanie rozpatrzone w ciągu 3 najbliższych dni roboczych.

Co do cziterskiej działalności - Najczęściej wbijamy na servery, w których nie ma administratorów- a dlaczego? Hmm, jako grupa cheaterska chcemy, aby servery były pilnowane i dbane przez administratorów. A zajęte całe top15 jest wynikiem braku chęci oraz zainteresowania ze strony administracji. Sam gram na tych serverach (nie bd mówił pod jakim nickiem) i często mnie wkurzają gracze z wh/aimem nie powiem już o sh, dlatego postanowiłem wraz z innymi hackować by administratorzy wzięli się wreszcie do roboty. Co do łącza - nie posiadamy neostrady- potrafimy sami zmieniać, dlatego też ban na zakres i cfg nie działa.

Pozdrawiam.

TOTEM ADMINISTRACYJNY & RESZTA


http://www.katarzynamasin.com/foto/kanada_stanleypark.jpg

Offline

 

#3 2012-04-17 19:02:49

kijwamwdrewno

TOTEM KTORY NIE CHCE SIE LOGOWAC

Re: totem

To tak jakby gwalcic nastolatki bo nie toleruje gwalcicieli nastolatek, malo tego robie to bo chce te nastolatki przed gwalcicielami obronic.

Gratuluje logiki w dzialaniu.

 

#4 2012-04-17 19:06:35

kijwamwdrewno

TOTEM KTORY NIE CHCE SIE LOGOWAC

Re: totem

...obronic oczywiscie przez zmuszenie policji do dzialania swoimi gwaltami.

metafora mi sie urwala

w kazdym razie wchodzac na serwery w losowych porach i cheatujac nie mobilizujecie administacji (ktorej i tak w tedy akurat najczesciej nie ma, a trudno zeby siedzial kots za adminow nonstop) tylko uniemozliwiacie gre wszystkim pozostalym na serwerze.

 

#5 2012-04-17 19:29:57

TOTEM ANTAGONISTYCZNY

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-28
Posty: 100000027
Punktów :   

Re: totem

póki administratorzy nie zmienią swojego działania server będzie nawiedzany przez dziwne zjawiska..

cheaty też będą nowsze bo staramy się napisać jak najszybsze i jak najcelniejsze hacki.

Dzięki takiej grupce BĘDĄ MUSIELI wkońcu zacząć coś robić.

Temat do zamknięcia.


http://www.katarzynamasin.com/foto/kanada_stanleypark.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lksszarotkauherce.pun.pl www.heroes3liga.pun.pl www.nano2010.pun.pl www.tzpn.pun.pl www.bibliolodzy.pun.pl