TOTEMY OGÓLNOPOLSKIE

Przed wzięciem udziału w konkursie na drewno zapoznaj się z ulotką doł. do opakowania bądź skonsultuj się z totemem lub farmacełtą.

Ogłoszenie

Witamy na Forum TOTEMY INWAZYJNE

Znajdziecie tu dużo ciekawych informacji o nas samych oraz naszej działalności.

Ponadto będziecie mogli brać udział w konkursach, lub też składać podania na totema wojennego.

Możecie brać też udział w dyskusji na temat nowych rozwiązań które mają zostać wprowadzone na serverach bądź forach.

Polecam też wszystkim zainteresowanym Dział Drewna w którym będziecie mogli znaleść dużo wartościowych rzeczy, lub też po prostu zamówić totem client. Zapraszamy! (shout dostępny jedynie po zalogowaniu!)

awaria

#1 2012-03-28 19:03:05

totem to idiota

NIENASTRUGANE DREWNO

Zarejestrowany: 2012-03-28
Posty: 2
Punktów :   

skarga na barany

nie wiem ilu was jest i czego chcecie ale dajcie normalnie pograć do kurwy nędzy. kref mnie zalewa jak widze takie zlamasy z hackami.

nie mam zamiaru się stosować do powalone schematu, a tym bardziej się udzielac na jakims pogrzanym forum z durnymi kategoriami "-_-.
składam skarge w imieniu wszystkich graczy only dust by totemy przestaly hackowac. ip servera nie mam zamiaru podawac bo skoro was jest wiecej to cale gowno przylezie na server. wypiapszajcie dzieci neo!

Offline

 

#2 2012-03-28 19:25:11

TOTEM ANTAGONISTYCZNY

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-28
Posty: 100000027
Punktów :   

Re: skarga na barany

Witamy na naszym forum...
Dziękujemy za zalogowanie się i podzielenie się z nami swoimi spostrzeżeniami. Twoja skarga zostanie rozpatzrona w przeciągu trzech najbliższych dni roboczych.
Z pozdrowieniami TOTEM ANTAGONISTYCZNY i reszta...


http://www.katarzynamasin.com/foto/kanada_stanleypark.jpg

Offline

 

#3 2012-03-29 17:06:02

TOTEM ANTAGONISTYCZNY

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-28
Posty: 100000027
Punktów :   

Re: skarga na barany

Witamy! Niestety twoja skarga nie może zostać rozpatrzona pozytywnie.
Powody:
1.) Nie zastosowałeś się do schematu SKARGI NA TOTEM objaśnionego w tym dziale!!!
2.) Na forum obowiązuje bezwzględny zakaz przeklinania (w przypadku złamania regulaminu użytkownik może dostać warna, lub zostać zbanowany).

Z pozdrowieniami WOOD TEAM. Zapraszamy do dalszej współpracy.


http://www.katarzynamasin.com/foto/kanada_stanleypark.jpg

Offline

 

#4 2012-03-29 19:19:18

totem to idiota

NIENASTRUGANE DREWNO

Zarejestrowany: 2012-03-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: skarga na barany

wkurwiacie mnie. jak takich bym dorwal to ja nie wiem. kurwa przestancie mi gre niszczyc cioty. to było do przewidzenia. caly ten portal to dla jaj zrobiony kurwa..

Offline

 

#5 2012-04-17 19:39:58

TOTEM ANTAGONISTYCZNY

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-28
Posty: 100000027
Punktów :   

Re: skarga na barany

Zamykam.


http://www.katarzynamasin.com/foto/kanada_stanleypark.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nano2010.pun.pl www.bibliolodzy.pun.pl www.lksszarotkauherce.pun.pl www.tzpn.pun.pl www.is2010.pun.pl